Отзывы

Оставить отзыв

 

Дуже вдячна

444-150x150.jpg.pagespeed.ce.ickZXbpJBm

С расстановками знакома около 4 лет! Видела многих мастеров! А дуэт - Ани и Мирославы очень удивил своим профессионализмом и душевностью!!!! Делала работы у них - есть результаты!!! Все очень круто! Спасибо, девочки и рекомендую всем - они реально могут помочь с любым вопросом

Марина
Март 2017

Подяка Олені Одеській

Не вірив у психологів, не вірив в те, що змогу відкритися у своїх думках і уподобаннях. Але маленька і гарна жіночка змогла найти ключик до моєї души і змогла навести там лад. Як це вона зробила - не знаю, може це і є її покликанням. Я в захваті від такого спеціаліста.

Христенко Валерій
Март 2017

Системні розстановки як спосіб мислення

Щоденні клопоти, особисті хвилювання та події навколишнього світу часто стають центром існування кожного з нас. У такі моменти здається, що життя - штука несправедлива, а ми - заручники його обставин, тому ліпше вдавати із себе жертву та пливти за течією. Якщо такий сценарій не для тебе, тоді системні розстановки від Psychology Service саме те, що потрібно! Внутрішній спокій, розуміння себе та своїх бажань, відчуття цілковитої гармонії - це лише невеликий перелік метаморфоз, що відбуваються з тобою вже після першої зустрічі з Мирославою та Ганною! Приємна атмосфера, щирість та повна самовіддача супроводжують процес переосмислення життєвих цінностей. Спраглі вуста тут втамують чашечкою чаю, а спраглу душу - вірою та усвідомленням власної самодостатності!

Ганна
студентка
Март 2017

З досвіду розстановок

Розстановки по Берту Хелленгеру….-один із дуже дієвих методів пропрацювання проблеми або запиту -в процесі. Процес не довгий-але наглядне бачення всього і вся.. причин, -заспокоює, дає знання, усвідомлення та спокій. Це наче операція-коли орган доведено уже до необхідності оперувати, потім-усувається "недуг," шви, шрами.. час- все затягується і йде на поправку)) Велике Спасибі дівчатам Анні і Мирославі – профі свого..))) мудрі, досвідчені, приємні, ерудовані,делікатні і з відмінним почуттям гумору)) Приємної роботи, потужних проривіві і прекрасних моментів в роботі))) і мего-задоволення)))))))

Сафі
ТТТ
Март 2017

Восстановите утраченное и примите себя

Хочу сказать спасибо девушкам Ане и Мирославе за помощь в обретении себя. Была на групповых занятиях по семейным расстановкам. Самое главное принять услышанное, и проработать проблему, которая вас беспокоит. И результат прийдет, вы сами тому удивитесь!

Виктория
Частный предприниматель
Август 2016

Вибрации души

1111

Пришла с проблемой, с дисгармонией в себе, с сомнением в правильности необходимого выбора. С чем ушла после расстановки? С чувством блаженства, несказанного восторга. Во мне открылся сакральный канал, который начал заполнятся теплой энергетикой, моей, той, о которой я то ли забыла, то ли отдала кому-то, то ли потеряла где-то… И я ощутила, как ко мне вернулась моя энергия… мое начало… Умиротворение, легкость, улыбка, красота, природа, это - состояние экстаза. Захотелось жить, чтобы созидать! Искренне благодарна, что вы помогаете людям духовно развиваться!!!

Шинькарук Юлия
Июль 2016

Системні розстановки. Внутрішня гармонія та рух вперед

IMG_40840-150x150

Це була чудова нагода відкрити для себе щось нове, чисте і світле. Весь час, проведений у компанії двох чарівних і справжніх професіоналів, вселяв спокій та віру у зміни на краще. Це був дуже корисний і важливий досвід у моєму житті. Дякую вам Ганна і Мирослава, ви НайКращі!

Родіонов Вячеслав
Perevozcheg - Пасажирські перевезення
Июнь 2016

Світоглядні реформи

Довелося нещодавно побувати в гостях у моїх психологинь на психологічному перфомансі на тему "Війна та мир в Україні". Випала нагода стати фігурою "Ресурсу" , так як зібралися такі занепадницькі особи, що хоч в труну лягай , і трохи розворушити сьогоденне униле суспільство. Винесла цінний досвід. Окрім того, що написано в статті (а я раджу почитати), поле видало неминучу істину: хунта врятує Україну, бо при теперішніх розкладах Ненька нікому не потрібна. Нема відповідальності, рішучості, дії, ідеї. Фрустрація і утопія один зі шляхів , яким ми, українці, можемо піти в майбутнє. Проте мене така тропа не влаштовує і я вєрняково вірю, що революційність подій обов'язково виведе нас на УССД. Де кримчани і донбасята не будуть відчувати себе хронічними отщєпєнцами, зільються під одним прапором для розвитку держави. Такі зараз феноменологічні потоки енергії, в якій ми знаходимося, в контексті війни і ставлення суспільства до неї. І зрушення в правильному напрямку вже почалися ). Я рада. Не кількістю, а якістю здобувається перемога. Ми зможемо. Треба вийти за межі, які нас тримають, і впустити нове. Стати відкритим до трансформацій. На рівні України. На рівні свідомості.

Катерина
Апрель 2016

Мой опыт семейных расстановок

IMG_20150307_101816-225x300

Это великолепно!!!причем одинаково впечатляюще и работа с собственным опытом и работа заместителем.Это неповторимый опыт, это доступно и это очень просто и комфортно в компании чудесных психологов и людей Ани и Мирославы! Им в тандеме удается так увлечь процессом, что даже когда ты впервые на расстановке все получается! В определенный момент ты думаешь -"Вокруг меня незнакомые люди - вижу их впервые, но что со мной! Мне комфортно как никогда в жизни!"

Вахнер Евгения Геннадиевна
Декабрь 2015

Впечатление после семейных расстановок

клл

На расстановках понимаешь, что многие твои проблемы это не твой личный рок и не только твоя беда, эти же проблемы встречаются у других людей чаще чем ты думал-ты не какой-то особенный не асоциальный или порочный, а это нормальная реакция на какие-то обстоятельства в твоей жизни в сложившейся ситуации. Но главное, ты просто обязан избавится от этого груза чтобы быть по настоящему СЧАСТЛИВЫМ И УВЕРЕННЫМ ЧТО ЖИВЕШЬ СВОЕЙ И ТОЛЬКО СВОЕЙ ПОЛНОЦЕННОЙ ЖИЗНЬЮ!!!

Катерина
Декабрь 2015
 
Оставить отзыв

Запись на онлайн консультацию по скайпу
Запись на онлайн консультацию

Спасибо, что обратились к Psychology Service. Оставьте свои контакты для регистрации на Online консультацию, мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Номер телефона на случай если не сможем с вами связаться:

X
Запись на консультацию к Мирославе

Спасибо что обратились в Psychology Service. Пожалуйста, оставьте свои контакты и информацию.


Ваше Имя*

Ваш email*

Записаться на:*

Примечание

X
Записаться на консультацию к Анне Гнатюк

Спасибо что обратились в Psychology Service. Пожалуйста, оставьте свои контакты и информацию.


Ваше Имя*

Ваш email*

Записаться на:*

Примечание

X
Задать вопрос

Спасибо что обратились в Psychology Service, всегда готовы ответить на все Ваши вопросы. Для связи оставьте свои контакты.


Имя*

Ваш e-mail*

Сообщение

X
Записаться на консультацию

Спасибо что обратились в Psychology Service. Пожалуйста, оставьте свои контакты и информацию.


Ваше Имя*

Ваш email*

Записаться на:*

Примечание

X
Оставить отзыв

Обязательное поле

Заголовок для вашего отзыва.

Хотели бы Вы добавить ваше фото?

X