Про сервіс

Psychology Service - Мирослава Василькова

Psychology Servise – це якісний простір розкриття власного потенціалу, особистісного зростання, досягнення духовного і тілесного балансу.


Місією Psychology Servise є сприяння бажаним змінам у житті людей, супровід на шляху постійного розвитку, наповнення гармонією душі, тіла та життєвого простору.

В основі принципів сервісу – цілісне бачення особистості, індивідуальний та водночас мультимодальний підхід до людини, тому в нашій роботі ми співпрацюємо зі спеціалістами різних галузей знань.


Наша команда – кваліфіковані професіонали психології, медицини, культури та мистецтва, тілесних та духовних практик, які з відкритим серцем сприяють покращенню якості життя кожного, хто завітає до Psychology Servise. Для втілення цієї мети наші спеціалісти постійно розвиваються та працюють над підвищенням кваліфікації, беруть участь у численних національних і міжнародних конференціях, тренінгах, курсах спеціалізованої підготовки. Psychology Service співпрацює з приватними та державними установами та організаціями, закладами культури та мистецтва.

Раді вітати Вас в нашому осередку, де кожен може знайти для себе цікаві корисні події, необхідну інформацію для якісного проведення часу, професійні послуги, відкрити для себе джерело добра, радості та натхнення.

Спеціалісти Psychology Service

Мирослава Василькова

Василькова Мирослава

Практикуючий психолог, тренер, консультант психолого-медико-педагогічної консультації. Сертифікований спеціаліст індивідуального консультування за напрямком екофасилітація. Автор та ведуча психологічних програм.

«Відчуй, що є істинно твоїм, в чому проявляється повага до себе та свого унікального і незалежного щастя. Погляд в правильному напрямку дає бажання та сили йти вперед. Як спеціаліст, завжди рада бути поруч з тим, хто є в пошуку відповідей на власні запитання.»


Гнатюк Ганна

Гнатюк Ганна

Психолог, психотерапевт, сертифікований спеціаліст системних та бізнес розстановок, сертифікований екофасилітатор, автор та ведуча тренінгів та психологічних програм.

«Я щаслива у своєму професійному виборі. Найбільший сенс в практиці для мене є постійний рух і розвиток, та головне на шляху власного удосконалення сприяти гармонії інших. Духовне зростання, відкриття нового є джерелом енергії та мудрості, якими я з радістю ділюсь. Основні постулати професійної роботи – це цінність життя, відповідальність, довіра до процесу, віра в людину.»


Запис на онлайн консультацію по скайпу
Запис на онлайн консультацію

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації на Online консультацію, ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Номер телефону на випадок якщо не зможемо з вами звязатись:

X
Регистрация
Регистрация

Спасибо, что обратились к Psychology Service. Оставьте свои контакты для регистрации!


X
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок


×
Реєстрація
Реєстрація

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації!


X
Записатись на зустріч: "Таємниці щасливих стосунків"

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваш Email

X
Записатись на консультацію до Анни

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Задати питання

Дякуємо що звернулись в Psychology Service, завжди готові відповісти на всі Ваші питання. Для зв’язку залиште свої контакти.


Ім'я

Телефон*

Email*

Повідомлення

X
Залишити відгук

*

Маєте бажання додати своє фото?

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X