Олена Одеська

Олена Одеська

Cексолог, психотерапевт, психолог, ведуча навчальних програм, тематичних тренінгів та семінарів. Досвід роботи в сфері сексології понад 7 років, консультування  очно та он-лайн.

Напрямки роботи: покращення стосунків з протилежною статтю, розкриття особистості, потенціалу її сексуального життя, робота з симптомом, зниження болю і тривоги, знаходження гармонії тіла і розуму, досвід в минулого та плани на майбутнє. Окремою сферою інтересів можна виділити роботу зі сновидіннями та дитячими спогадами, як інструменту внутрішнього пізнання та покращення  взаємодії зі світом, що оточує.

«Працюю з сексуальними фантазіями, сценаріями, тінню – витісненою і пригніченою сексуальністю, персоною – демонстрованою та декларованою сексуальністю, Анимою та Анимусом – Внутрішньою Жінкою та Внутрішнім Чоловіком. Ця робота є дуже важливою і цікавою для розкриття та розуміння власної сексуальності, розширення діапазону прийнятності.»

Авторські семінари та тренінги:

Семінар-тренінг «Пізнати Задоволення», – в допомогу розкриття сексуальності і отримання радості від близькості.

Семінар-тренінг «З дочки в жінку», направлений на  усвідомлення ролі батьків у формуванні ставлення до життя, любові і сексу, зцілення «пораненої дівчинки», робота з болем, образою, виною і жалем. На цьому тренінгу формується зріла взаємодія з батьками, новий погляд на свою сексуальність, зустріч, знайомство та прийняття частин сексуальності своєї особистості.

Освіта:

НПУ ім.Драгоманова, спеціальність «Практична психологія», кваліфікація викладач психології, практичний психолог, диплом магістра з відзнакою. Київський Юнгіанскій Інститут, спеціалізація «юнгіанського консультування».

Додаткова освіта та підвищення кваліфікації:

Білоруський Державний Університет, факультет соціокультурних комунікацій, повний курс навчання Еріксоновському гіпнозу і психотерапії.

Білоруський Державний Університет, гуманітарний факультет, курс професійного навчання «Психотерапія сексуальних дисфункцій і подружніх дисгармоній».

Київський Юнгіанскій Інститут, спеціалізація «юнгіанського консультування». Інститут практичної психології «Іматон» (Росія, Санкт-Петербург) програма підвищення кваліфікації «Школа тренерської майстерності. Індивідуальна психологія А. Адлера ».

Центр психосоматичної реабілітації та поліпшення якості життя «Психосоматика і консультування», тематичний курс «Психологічна медицина: психосоматика і гомеопатія».

Університет «Крок», післядипломна освіта, програма «Коучинг».

Білоруський державний університет, факультет соціокультурних комунікацій, курс професійного навчання «Робота з травмуючими переживаннями на основі методу ДПДГ».

Арт-терапевтична асоціація, навчально-практична програма «Арт і психосоматика».

Участь у тренінгах: « Графологічний психоаналіз», «Тест Роршаха», «Системні розстановки в індивідуальному консультуванні», «Юнгіанскій психоаналіз», «Психоаналіз захворювань», «Консультування та коучінг», «Метафоричні асоціативні карти», «Використання асоціативних карт в психотерапії» та ін.

Учасник Міжнародної науково-практичної конференції «Псі-фактор».

Учасник Міжнародної науково-практичної конференції «Психологія сексуальності».

Наукові публікації:

«Внутрішньоособистісні конфлікти, як причина делінквентної поведінки підлітків», «Методи юнгіанського аналізу в терапії сексуальних дисфункцій».

Контакти: 38 067 502 29 00

Skype: Lena Odesski


СертифікатиОстанні публікації:


u0wstcZ4sCw

Ранковий чи вечірній секс. Як дійти згоди?

Квітень 11, 2017
Суперечки щодо ранкового і вечірнього сексу нагадують дискусії про користь сніданку та вечері. Хтось вважає, що «заправлятися» вранці обов’язково, і звик не їсти після шостої. Дехто свій ранок починає лише з кави, проте вечерю вважає обов’язковою ситною трапезою. Цікаво, що якщо людина змінює свій природній режим і ритм, вона може набрати зайву вагу і зіштовхнутись […]
Детальніше...
tumblr_ny2wo6jpdH1tc0swho1_500

Сексуальні фантазії: думка експерта сексолога, Олени Одеської

Квітень 4, 2017
Коментує сексолог, Олена Одеська Сексуальні фантазії – це дар, в якому багато хто боїться зізнатися. Ми можемо фантазувати про що завгодно та не боятися за наслідки. І якого б змісту не набували наші фантазії, вони розповідають нам про нас самих. Це наші витіснені та пригнічені почуття, закодовані в сексуальних фантазіях. Навіть приголомшливі фантазії компенсують або […]
Детальніше...
HeMQ-Ia4-MA

Запитання сексологу: Чи погоджуватись на прощальний секс?

Квітень 2, 2017
Коментує сексолог, Олена Одеська Ми розстаємось, і партнер запропонував секс на прощання. Чи допоможе це поставити крапку в стосунках чи все ж завдасть болю? Боюся, що цей інтим розбудить бажання відновити відносини, адже це не я – ініціатор розриву. Але коли подумаю, що більше близькості між нами не буде, дуже хочеться погодитися! Відповідає експерт сексолог […]
Детальніше...
Запис на онлайн консультацію по скайпу
Запис на онлайн консультацію

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації на Online консультацію, ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Номер телефону на випадок якщо не зможемо з вами звязатись:

X
Регистрация
Регистрация

Спасибо, что обратились к Psychology Service. Оставьте свои контакты для регистрации!


X
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок


×
Реєстрація
Реєстрація

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації!


X
Записатись на зустріч: "Таємниці щасливих стосунків"

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваш Email

X
Записатись на консультацію до Анни

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Задати питання

Дякуємо що звернулись в Psychology Service, завжди готові відповісти на всі Ваші питання. Для зв’язку залиште свої контакти.


Ім'я

Телефон*

Email*

Повідомлення

X
Залишити відгук

*

Маєте бажання додати своє фото?

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X