Гнатюк Ганна

Психолог, психотерапевт, сертифікований спеціаліст за методом системних та організаційних розстановок, психологічний консультант за напрямком екофасилітація, інструктор із запобігання та лікування посттравматичного стресового розладу, кризовий психолог.

Досвід роботи в практичній психології понад 8 років.

«Я щаслива у своєму професійному виборі. Найбільший сенс в практиці для мене є постійний рух і розвиток, та головне на шляху власного удосконалення сприяти гармонії інших. Духовне зростання, відкриття нового є джерелом енергії та мудрості, якими я з радістю ділюсь. Основні постулати професійної роботи – це цінність життя, відповідальність, довіра до процесу, віра в людину.»

З 2016 року член європейського співтовариства дослідження травматичного стресу (European Society for Traumatic Stress Studies).

З 2015 року є членом Громадської організації “Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій”, в рамках якої працюю з українськими військовими.

Освіта:

2006 – 2012 Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка, факультет психології, кафедра медичної психології;

Навчальні програми та практичні семінари методу системних розстановок:

2010 – навчання за напрямком системні розстановки за методом Берта Хелінгера на базі Інституту соціальної та політичної психології АПН України;

Закінчила повний річний курс та сертифікована з 2011 року одним з засновників методу організаційних розстановок Dr. Gunthard Weber.

Ведучі курсу:

– Dr. Gunthard Weber (Німеччина),
– Michael Blumenstein (Німеччина),
– Georg Senoner (Італія),
– Judith Hemming (Великобританія),
– Claude Rosselet (Швейцарія)

2016 – конференція-фестиваль системних розстановок “Родосвіт”, місто Рівне.

Інструктор із запобігання та лікування ПТСР. Освіта в кризовій психології:

2015 – Основи запобігання та лікування ПТСР, (META International Inc. “Пьюселік Консалтінг Груп”),

2015 – Основи травмафокусованої когнітивно-поведінкової психотерапії, (Український Інститут когнітивно-поведінкової психотерапії),

2014 – Психомоторні техніки в роботі з психологічною травмою, (Інститут соціальної та політичної психології НАПН України та Інститут психомоторної терапії та соматичного коучінгу “БіоСофт”).

2014 – Міжнародна конференція для психологів «Травма війни: психологічна допомога та реабілітація»;

Навчання психологічног консультування та психотерапії:

2012 – Сертифікований психологічний консультант-екофасилітатор Всеукраїнської Асоціації Екологічної допомоги;

2009 – 2012  Поглиблені курси психотерапії за напрямками  психодрама, символдрама, когнітивно-біхевиоральна психотерапія на базі Київського Національного Університету ім. Т. Шевченка.

Наукові публікації:

„Вторинна вигода від захворювання у хворих на остеоартроз” IV Міжнародний науково-практичний конгрес студентів та молодих вчених „Актуальні проблеми сучасної медицини” на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця 17-19 жовтня 2012 р.

„Вплив інтенсивності ураження опорно-рухового апарату на рівень агресії у хворих з остеоартрозом” XIV Конгрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ) 04-06 жовтня 2012 р.

„Індивідуальне консультування як засіб розвитку самооцінки майбутнього офіцера” Науково-практична конференція Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка Військовий Інститут 28 квітня 2010 р.

Контакти: +38 066 357 27 07, +38 093 801 48 70

Skype: gnatyuk.anna

Записатись на консультаціюСертифікатиОстанні публікації:

28234987_2142637575753700_3421363523145184310_o88

Емоції. Батьки і діти.

Серпень 4, 2019
Емоційна сфера і мозок У новонародженого перший контакт зі світом пов’язаний з тілом і фізіологією. Оскільки дитина з’являється на світ з сформованим рептильним мозком, який відповідає за голод, спрагу, агресивність, терморегуляцію … Тобто, за те, чи добре мені, чи погано. І тільки згодом, з розвитком мозку повноцінно розвивається і емоційна сфера. Лімбічна система, яка відповідає […]
Детальніше...

Користь від подорожей

Червень 13, 2019
5 причин збирати речі. Користь від подорожей. 1. Зміцнення імунної системи. Перебування в різних середовищах сприяє утворенню нових антитіл. Коли ви подорожуєте ваше тіло мусить пристосовуватись до тисяч нових бактерій, що підвищує імунну систему. 2. В подорожах рівень стресу зменшується і ви заспокоюєтесь. Зміна середовища, фізична активність допомагає краще відчути себе і подивитись на своє […]
Детальніше...
How-I-Overcame-the-Fear-of-Public-Speaking_SOURCE_flickr_2_1

Секрети успішного виступу або як позбутись страху перед аудиторією

Лютий 27, 2017
Майже всі люди відчувають тривогу під час виступу перед новою аудиторією. Пропоную Вам прийоми, які стануть у нагоді для покращення промови та зниження рівеня тривожності. 8 секретів успішного виступу. Ваш виступ має бути продуманим. Ви маєте чітко знати структуру та послідовність. Пам`ятайте, що ви не згадаєте абсолютно всю інформацію, яку хотіли сказати, тому заздалегідь підгодуйте […]
Детальніше...
Запис на онлайн консультацію по скайпу
Запис на онлайн консультацію

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації на Online консультацію, ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Номер телефону на випадок якщо не зможемо з вами звязатись:

X
Регистрация
Регистрация

Спасибо, что обратились к Psychology Service. Оставьте свои контакты для регистрации!


X
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок


×
Реєстрація
Реєстрація

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації!


X
Записатись на зустріч: "Таємниці щасливих стосунків"

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваш Email

X
Записатись на консультацію до Анни

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Задати питання

Дякуємо що звернулись в Psychology Service, завжди готові відповісти на всі Ваші питання. Для зв’язку залиште свої контакти.


Ім'я

Телефон*

Email*

Повідомлення

X
Залишити відгук

*

Маєте бажання додати своє фото?

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X