Ранковий чи вечірній секс. Як дійти згоди?

3TtYBlDs7WQСуперечки щодо ранкового і вечірнього сексу нагадують дискусії про користь сніданку та вечері. Хтось вважає, що «заправлятися» вранці обов’язково, і звик не їсти після шостої. Дехто свій ранок починає лише з кави, проте вечерю вважає обов’язковою ситною трапезою. Цікаво, що якщо людина змінює свій природній режим і ритм, вона може набрати зайву вагу і зіштовхнутись з депресивними станами. До речі, регулярний секс захищає від зайвої ваги і сприяє поліпшенню обміну речовин.

Якщо ж в парі режим харчування може бути окремим, то сексуальне меню завжди розглядається удвох. Слід прояснити, що саме і коли вам подобається робити разом. Компроміс може полягати в тому, щоб займатися сексом в одні дні вранці, в інші – ввечері, причому обирати пестощі залежно від часу доби.

Популярна думка, що чоловіки люблять ранковий секс більше, аніж жінки. Але це зовсім не так. Просто у чоловіків це бажання більш яскраве. Та й ранковий секс має свої особливості.4ZFRFVqtmKY

Ранковий секс – у чому користь? Він більш томливий, безтурботний, ніжний та непоспішаючий. Організм тільки починає прокидатися, і тут важливо більш активному партнеру бути делікатним. Незважаючи на різницю в біоритмах чоловіків і жінок, в ранковий час концентрація гормонів задоволення набагато більше, ніж в інший час доби. Але все це може затьмарювати необхідність терміново бігти на роботу. Саме поспішність не люблять жінки в ранковому сексі. Спробуйте виділяти для нього достатньо часу. Поекспериментуйте у вихідні, продовжіть прелюдію, заплануйте достаньо часу для того, щоб поніжитися в ліжку.

Секс вранці – це запорука гарного настрою, ознака того, що день вдався. Кожна людина, немов у харчуванні, потребує певної порції тактильного, зорового і слухового контакту з коханою людиною. BarBJVjJFzEПід час інтимних моментів ми отримуємо визнання як на словах, так і у діях, задовольняючи своє прагнення проникати або відчувати, що проникають в тебе. Якщо так почнете свій ранок, то ви гарантовано почнете справи з прекрасним настороєм.

Часто чудовий ранковий секс – запорука чудового сексу ввечері. Для того, аби партнер не перезбуджувався, варто призначити інтимну зустріч в душі.

u0wstcZ4sCwЯкщо ви чи ваш партнер неможе заснути після палких пестощів, варто розслабитись під теплим душем.

Також даруйте коханим чуттєвий масаж. А якщо навчитися робити розслабляючий масаж, партнер легко втече в обійми Морфея з почуттям прийняття та наповненості.

Запис на онлайн консультацію по скайпу
Запис на онлайн консультацію

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації на Online консультацію, ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Номер телефону на випадок якщо не зможемо з вами звязатись:

X
Регистрация
Регистрация

Спасибо, что обратились к Psychology Service. Оставьте свои контакты для регистрации!


X
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок


×
Реєстрація
Реєстрація

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації!


X
Записатись на зустріч: "Таємниці щасливих стосунків"

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваш Email

X
Записатись на консультацію до Анни

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Задати питання

Дякуємо що звернулись в Psychology Service, завжди готові відповісти на всі Ваші питання. Для зв’язку залиште свої контакти.


Ім'я

Телефон*

Email*

Повідомлення

X
Залишити відгук

*

Маєте бажання додати своє фото?

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X