Що ти маєш знати для втілення мрій

155956_originalНа приватних консультаціях, я часто зустрічаю людей з відчуттям відсутності руху. Це стосується зовсім різних сфер життя: від особистих та сімейних тем, до тем успіху та професійного зростання. Люди ніби ставлять цілі та не рухаються до них з різних причин.

Дійсно, чому одні досягають і отримують від життя те, що вони прагнуть, а інші постійно жаліються та зустрічаються з перешкодами? Які ж відповіді відкрились в результаті психологічної роботи?

Отже, в чому ж секрет втілення мрій?

  1. Фокус уваги на успіхах, а не на невдачах.

Існує закон: куди ми направляємо увагу, як ми мислемо, про що думаємо – те і збільшується. Одні помічають красу променів сонця, а погляд інших направляється на бруд під ногами. Якщо ми помічаємо те, що вдалося, – з`являється простір для ще однієї спроби аби покращити результат. Якщо ж наша увага спрямована на невдачах – з`являється  страх, який перешкоджає йти далі.

  1. Віра у реальність власних бажань.

Віра – це реальне бачення можливостей для реалізації бажаного. Коли людина справді вірить – вона вже певним чином  бачить майбутнє і рішення досягення мети.

  1. Базова довіра до життя.

Впевненість, що все, що відбувається – на краще, дає величезну внутрішню силу рухатись далі в будь-яких ситуаціях. Вміння бачити уроки життя і використовувати їх в майбутньому – запорука особистісного зростання. Відчуття правильності та своєчасності власних вчинків та подій життя – це енергія до максимально якісного проживання кожного дня.12v0N72cMFc

  1. Сприймання досвіду як уроків життя, і майбутнього досвіду як простору для розвитку

Минуле говорить про нис лише в минулому. І на той момент людина могла вчинити лише так, як вчинила. Прийняття себе в минулому і власних спроб, як цінних уроків, важливо для побудови якісно нового майбутнього. Завдяки такому досвіду ти такий, який є зараз. У всіх в житті є вибпробування, і це ресурс для розвитку та досягнення успіху. Сприймання життя як тренувального табору забезпечує готовність до використання всіх шансів та можливостей, до невідладної дії, спроб та рішучих кроків.

  1. Адекватна самооцінка.

Прийняття себе і цінування хорошого в собі дає можливість розвитку та руху вперед. Якщо людина має занижену або завищену самооцінку, – вона не зможе поставити реальні цілі, і в результаті буде або відсутність спроб, або розчарування.

  1. Життя тут і тепер з цілеспрямованим баченням майбутнього.

Цінування часу, моментів життя, спілкуванням з близькими людьми і є критерієм щастя. А для того, щоб збільшувати це щастя ти маєш конкретно знати, що ти прагнеш. Як ти бачиш себе і своїх близьких за 5 років? Піклування про своє майбутнє- це глибоке цінування свого теперішнього. Необхідно свідомо обирати яким саме чином обміняти час життя. Попіклуйся про себе -обирай події, оточення, спілкування, інформацію. Живи свідомо!

Запис на онлайн консультацію по скайпу
Запис на онлайн консультацію

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації на Online консультацію, ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Номер телефону на випадок якщо не зможемо з вами звязатись:

X
Регистрация
Регистрация

Спасибо, что обратились к Psychology Service. Оставьте свои контакты для регистрации!


X
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок


×
Реєстрація
Реєстрація

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації!


X
Записатись на зустріч: "Таємниці щасливих стосунків"

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваш Email

X
Записатись на консультацію до Анни

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Задати питання

Дякуємо що звернулись в Psychology Service, завжди готові відповісти на всі Ваші питання. Для зв’язку залиште свої контакти.


Ім'я

Телефон*

Email*

Повідомлення

X
Залишити відгук

*

Маєте бажання додати своє фото?

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X