Як пережити смерть близької людини?

Як пережити смерть близької людиниЯк не легко продовжувати рух вперед, коли втрачаєш близьких. Страждання через втрату – є зв’язком любові з близькою людиною, що померла. Проявом поваги до неї – є пам’ять, проявлена в діях. Спогади та дії, в пам’ять про покладене життя, дають сили й підтримку в здійсненні нових життєвих перемог. Пам’ять – назавжди в серці, а дії назавжди в житті. 

Коли проживаєш розпач через смерть близької людини, знай: 

  • Будь-які прояви твоєї скорботи є нормальним явищем. Сильна емоційність або повна відсутність емоцій, суперечливі й непоєднані переживання – є природнім процесом прийняття смерті й саме для цього тобі, дійсно, необхідний окремий час.
  • Відчуття своєї відсутності у власному житті є неодмінною складовою для того, щоб набути сил для початку нового життя.
  • Бути не готовим, робити помилки, не знати відповідей на запитання – це кроки, що супроводжують шлях у вірному напрямку.
  • Турбуйся про себе, обговорюй переживання та запитання, що тебе турбують з людьми, яким ти довіряєш та які тебе розуміють. Будь відкритий ділитись з ними своїми переживаннями, приймай їх підтримку. • Пам’ятай, що радість та те, що дарує тобі посмішку завжди є присутніми з тобою в житті. Помічай це, дозволяй цьому бути, роби зусилля брати це.
  • Як пережити смерть близької людиниЯкщо у тебе є рідні, які проживають те ж саме, що й ти, дай їм зрозуміти й відчути, що ви долаєте цей досвід разом. Підтримуй їх, а не «тримай на руках». Так, в той момент, коли тебе не буде поруч, у твоїх близьких буде відчуття, що вони стійко «стоять на ногах».
  • Горе в сім’ї є спільним для проживання всіх її членів. Право знати правду про смерть має кожен член родини. Це стосується навіть маленький дітей, адже для того, щоб дитина відчувала своє повне прийняття родиною, їй необхідна залученість в переживання своєї родини. Діти справляються з фактом смерті так само, як їх батьки та рідні. Пам’ятай про свій власний дорослий приклад.

Світлі спогади про рідних й близьких, що померли дають сили й підтримку рухатись далі й робити добрі справи в їх пам’ять. Ти є променем світла цієї пам’яті. Щоб пам’ять здійснювалось, важливо будувати своє майбутнє.

Запис на онлайн консультацію по скайпу
Запис на онлайн консультацію

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації на Online консультацію, ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Номер телефону на випадок якщо не зможемо з вами звязатись:

X
Регистрация
Регистрация

Спасибо, что обратились к Psychology Service. Оставьте свои контакты для регистрации!


X
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок


×
Реєстрація
Реєстрація

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації!


X
Записатись на зустріч: "Таємниці щасливих стосунків"

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваш Email

X
Записатись на консультацію до Анни

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Задати питання

Дякуємо що звернулись в Psychology Service, завжди готові відповісти на всі Ваші питання. Для зв’язку залиште свої контакти.


Ім'я

Телефон*

Email*

Повідомлення

X
Залишити відгук

*

Маєте бажання додати своє фото?

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X