Як починають свій день найуспішніші люди світу?

День найуспішніших людей світу

  • Прем’єр-міністр Великобританії, Девід Кемерон, прокидається о 6:00 годині, приблизно до 8:00 години він відводить для вирішення важливих урядових питань, згодом він насолоджується сніданком разом зі своєю дружиною Самантою і дітьми Артуром, Ненсі та Флоренс. Кемерон суворо забороняє своїй родині дивитися телевізор вранці, він вважає, що перед тим як йти на уроки в школі, його дітям краще мати якесь заняття. Хоча сам Кемерон завжди ретельно слідкує за тим, що відбувається і приділяє додатковий час, щоб ознайомитися з новинами дня.
  • Колишній прем’єр-міністр Великобританії, Вінстон Черчилль, щоранку прокидався о 7:30. Хоча в вихідні дні він любив прокидатись об 11:00. Чим він займався протягом цих 3,5 годин? Черчилль снідав, читав газети, відповідав на листи, диктуючи своїм численним секретарям.

День найуспішніших людей світу

  • Генеральний директор “Starbucks” Говард Шульц вранці надає перевагу випити філіжанку кави. В інтерв’ю Шульц розповідає, що прокидається десь о 4:30 кожного ранку, вигулює своїх трьох собак. Далі він повертається додому, готує собі та дружині каву. Такі ранкові ритуали тривають до 5:45, після чого настає час для роботи.
  • Колишній генеральний директор “Apple” Стів Джобс починав свій ранок з мотивації. Стів Джобс мав звичку робити одну просту річ кожного ранку, щоб переконатися, що він втілив все, на що був здатен. Після того, як Стів прокидався, він підходив до дзеркала, уважно дивився на своє віддзеркалення і питав у себе: “Якби сьогодні був останній день мого життя, чи був би я задоволений тим, чим збираюсь займатися сьогодні?” Якщо відповідь на питання була часто “ні”, то він знав, що потрібні якісь зміни.
  • Співзасновник “Microsoft” і один з найбагатших людей світу Білл Гейтс любить тренувати розум і тіло насамперед вранці. Гейтс проводить цілу годину, виконуючи кардіо навантаження на біговій доріжці, одночасно переглядаючи навчальні відео.

День найуспішніших людей світу

  • Творець “Facebook” Марк Цукерберг часто взагалі нехтує сном.
    Та й зазвичай, сон його триває не довго. Марк може не лягати спати до 6 години ранку, розмовляючи зі своїми співробітниками.
  • Засновник електронного комерційного гіганта “Amazon” Джефф Безос, надає багато уваги хорошому нічному сну й вранці полюбляє поніжитися в постілі. З його слів, він відчуває себе “значно краще протягом дня, якщо спить 8 годин. Він навмисно уникає ранкових зустрічей. Це дозволяє Безосу прокидатися без будильника і мати природний нічний сон. Також, він приділяє достатньо часу здоровому сніданку й неквапливо ним насолоджується.
  • Президент Сполучених Штатів, Барак Обама, прокидається о 6:45 щоранку. Він йде до тренажерного залу, займається силовими вправами та кардіо тренуванням. Після ранкових спортивних занять, Обама снідає разом із родиною. І тільки після цього настає час відповідальної справи – керування країною.

 

Запис на онлайн консультацію по скайпу
Запис на онлайн консультацію

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації на Online консультацію, ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Номер телефону на випадок якщо не зможемо з вами звязатись:

X
Регистрация
Регистрация

Спасибо, что обратились к Psychology Service. Оставьте свои контакты для регистрации!


X
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок


×
Реєстрація
Реєстрація

Дякуємо, що звернулись до Psychology Service. Залиште свої контакти для реєстрації!


X
Записатись на зустріч: "Таємниці щасливих стосунків"

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваш Email

X
Записатись на консультацію до Анни

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X
Задати питання

Дякуємо що звернулись в Psychology Service, завжди готові відповісти на всі Ваші питання. Для зв’язку залиште свої контакти.


Ім'я

Телефон*

Email*

Повідомлення

X
Залишити відгук

*

Маєте бажання додати своє фото?

X
Записатись на консультацію

Дякуємо що звернулись в Psychology Service. Будь ласка, залиште свої контакти та інформацію.


Ваше ім'я*

Ваш email*

Записатись на:*

Примітка

X