На приватних консультаціях, я часто зустрічаю людей з відчуттям відсутності руху. Це стосується зовсім різних сфер життя: від особистих та сімейних тем, до тем успіху та професійного зростання. Люди ніби ставлять цілі та не рухаються до них з різних причин. Дійсно, чому одні досягають і отримують від життя те, що вони прагнуть, а інші постійно жаліються та зустрічаються з перешкодами? Які ж відповіді відкрились в результаті психологічної роботи?












